Darmowy terminal płatniczy 

Właściwie każde przedsiębiorstwo działające na polskim rynku ma możliwość skorzystania z darmowego terminala płatniczego. Projekt Polska Bezgotówkowa jest kierowany głównie do niewielkich , a ponadto średnich przedsiębiorstwem. Według wymogów skryptu każda firma spełniająca kryteria otrzyma przynajmniej jeden terminal płatniczy Wrocław za darmo na okres dwunastu miesięcy.

Jest to zdecydowanie wystarczający czas, by każdy przedsiębiorca mógł sprawdzić użyteczność posiada w swojej firmie terminala płatniczego. Jeśli to urządzenie nie spełni waszych oczekiwań, będziecie mogli je oddać po okresie dwunastu miesięcy. De facto warto skorzystać z tej możliwość, gdyż nic ona nie kosztuje, a daje wam szansę sprawdzenia nowoczesnego urządzenia, które jest obecnie nazywane płatnościami przyszłości (zobacz: darmowy terminal płatniczy wrocław). 
Każda średnia , a ponadto mała firma ma prawo ubiegać się o przynajmniej jeden darmowy terminal płatniczy Wrocław. Twórcy projektu zakładają jednakże maksymalną ilość przyznawanych terminali płatniczych na trzy. Otrzymanie trzech sztuk wymaga jednak dokładne udokumentowania ich przeznaczenia. Jeżeli idealnie udokumentujecie użytkowanie wszystkich trzech terminali płatniczych, to otrzymacie je w pełni bezpłatnie (zobacz także: terminal POS). Warto zatem o tym pamiętać, o ile w waszym zakładzie produkcyjnym potrzebnych jest w dodatku terminali płatniczych. Bez wątpienia po upłynięciu okresu dwunastu miesięcy, wasze przedsiębiorstwo jest zobowiązane do bezzwłocznego zwrócenia wszystkich trzech darmowych terminali płatniczych. Realnie warto skorzystać z tego projektu, gdyż nic on nie kosztuje, a pozwoli wam sprawdzić użyteczność tego wspaniałego urządzenia. 

Warto zobaczyć: terminal POS.