Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się kluczowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych , a oprócz tego sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich towarów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają również swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to bez wątpienia ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać jednakże wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF idealnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo małe i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc każdorazowo bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania albo sprzętu elektronicznego. Jest to faktycznie fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto mieć w swoim sklepie, aby ekspresowo ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Kolejnym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za około sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę świetny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego fachowego systemu antykradzieżowego. 

Zobacz więcej: klipsy antykradzieżowe.